Orosz curlingbajnokság vegyes párosok között 2020 | |
---|---|
Város | Krasznojarszk |
Aréna | Crystal Aréna |
dátum | 2020. február 24 - március 1 |
Győztes | Moszkvai régió 1 ( Anastasia Moskaleva / Alexander Eremin ) (3. cím) |
Döntős | St. Petersburg 3 ( Alina Kovaleva / Alekszej Timofejev ) |
3. hely | Moszkvai régió 2 (Daria Szteksova / Mihail Vaskov ) |
20192021 |
A 2020 -as orosz curlingbajnokság vegyes párosok között 2020. február 24. és március 1. között került megrendezésre Krasznojarszk városábana Crystal Arénában [ 1] [2] . A bajnoki sorsolást 10. alkalommal (?) rendezték meg.
A tornán 24 csapat vett részt.
A „Moszkvai Régió 1” csapat ( Anastasia Moskaleva / Alexander Eremin ) lett Oroszország bajnoka (ebben a felállásban 3. és zsinórban 3. alkalommal), amely a „St. Petersburg 3” csapatot győzte le a mérkőzésen. döntő ( Alina Kovaleva / Alekszej Timofejev ). A harmadik helyet a Moszkvai Régió 2 csapata (Daria Szteksova / Mikhail Vaskov ) szerezte meg. [3]
A csapatokat 2 csoportba osztják (A - 14 csapat, 1-14 helyért játszik a bajnokságban; B - 10 csapat, 15-24 helyért játszik a bajnokságban; minden csoport két alcsoportra van osztva), ahol egyenként játszanak. másik egy körmérkőzéses rendszerben az egyikben egy kör. A csoportkörben a csapatok pontokat kapnak: 2 pontot a győzelemért, 1 pontot a vereségért és 0 pontot a meccs kihagyásáért. Ha két csapatnál egyenlő a pontok száma, akkor a személyes találkozó eredménye alapján rangsorolják őket, ha három vagy több csapat egyenlő, akkor a házhoz juttatott tesztdobások összege alapján rangsorolják őket ( English Draw Shot Challenge, DSC , centiméterben az alacsonyabb összegű csapat magasabb lesz). Az alcsoportokban 1., 2. és 3. helyezést elért csapatok a rájátszásba kerülnek, ahol a "hiányos" olimpiai rendszer szerint játszanak : az alcsoportokban 1. helyezést elért csapatok közvetlenül az elődöntőbe, az alcsoportokba jutók pedig a negyeddöntő 2. és 3. helyezettje „keresztet” játszik (2. hely az A csoportban, 3. hely a B csoportban és fordítva); A döntőben az elődöntő győztesei az 1. és 2. helyért, az elődöntő vesztesei a 3. és 4. helyért játszanak.
A B-csoport első két helyezettje a következő évben feljut az A-csoportba; Az A-csoport utolsó két helyezettje a következő évben kiesik a B-csoportba.
A mérkőzések kezdési időpontja UTC+7 -ben van feltüntetve .
Csapat | Város/régió | Nő | A hím | |
---|---|---|---|---|
A alcsoport | ||||
A1 | Krasznodari terület 1 | Szocsi | Ljudmila Privivkova | Arthur Ali |
A2 | Cseljabinszki régió 1 | Cseljabinszk | Anasztázia Vdovina | Dmitrij Solomatin |
A3 | Moszkvai régió 1 | Dmitrov | Anasztázia Moszkaleva | Sándor Eremin |
A4 | Yenisei | Krasznojarszk | Anna Venevceva | Vaszilij Grosev |
A5 | Moszkvai régió 3 | Dmitrov | Alexandra Kardapoltseva | Alekszej Tuzov |
A6 | Krasznodari terület 2 | Szocsi | Maria Ignatenko | Arszenyij Meskovics |
A7 | Szentpétervár 3 | Szentpétervár | Alina Kovaleva | Alekszej Timofejev |
B alcsoport | ||||
B1 | Moszkvai csapat | Moszkva | Jekaterina Telnova | Artyom Puzanov |
B2 | Szentpétervár 4 | Szentpétervár | Alexandra Antonova | Szergej Morozov |
B3 | Komszomol 1 | Irkutszk | Nina Polikarpova | Andrej Dudov |
B4 | Szentpétervár 1 | Szentpétervár | Anastasia Khalanskaya | Dron Péter |
B5 | Moszkvai régió 5 | Dmitrov | Daria Pancsenko | Kirill Savenkov |
B6 | Moszkvai régió 2 | Dmitrov | Daria Steksova | Mihail Vaskov |
B7 | Moszkvai régió 4 | Dmitrov | Jekaterina Tolstova | Kirill Surovov |
A alcsoport
csapat | A1 | A2 | A3 | A4 | A5 | A6 | A7 | NÁL NÉL | P | DSC , lásd [5] |
Hely | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A1 | Krasznodari terület 1 (Privivkova / Ali) |
* | 7:6 | 2:9 | 9:4 | 5:10 | 6:7 | 9:4 | 3 | 3 | 50.38 | 5 |
A2 | Cseljabinszki régió 1 (Vdovina / Solomatin) |
6:7 | * | 10:4 | 5:3 | 7:8 | 3:9 | 3:7 | 2 | négy | 95,39 | 6 |
A3 | Moszkvai régió 1 (Moskaleva / Eremin) |
9:2 | 4:10 | * | 9:2 | 10:6 | 9:3 | 8:5 | 5 | egy | 25.83 | egy |
A4 | Jenyiszej ( Venyevceva /Grosev) |
4:9 | 3:5 | 2:9 | * | 1:10 | 5:6 | 4:9 | 0 | 6 | 94,43 | 7 |
A5 | Moszkvai régió 3 (Kardapoltseva / Tuzov) |
10:5 | 8:7 | 6:10 | 10:1 | * | 10:6 | 5:6 | négy | 2 | 40.27 | 3 |
A6 | Krasznodari terület 2 (Ignatenko / Meshkovich) |
7:6 | 9:3 | 3:9 | 6:5 | 6:10 | * | 2:6 | 3 | 3 | 71.14 | négy |
A7 | Szentpétervár 3 (Kovaleva / Timofejev) |
4:9 | 7:3 | 5:8 | 9:4 | 6:5 | 6:2 | * | négy | 2 | 27.67 | 2 |
B alcsoport
Csapat | B1 | B2 | B3 | B4 | B5 | B6 | B7 | NÁL NÉL | P | DSC , lásd [5] |
Hely | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
B1 | Team Moscow (Telnova / Puzanov) |
* | 7:6 | 1:7 | 7:6 | 9:4 | 4:5 | 6:10 | 3 | 3 | 59.76 | négy |
B2 | Szentpétervár 4 (Antonova / Morozov) |
6:7 | * | 2:8 | 8:7 | 8:6 | 3:6 | 7:3 | 3 | 3 | 65.16 | 5 |
B3 | Komszomol 1 (Polikarpova / Dudov) |
7:1 | 8:2 | * | 4:9 | 3:6 | 3:6 | 8:5 | 3 | 3 | 44.00 | 3 |
B4 | Szentpétervár 1 (Khalanskaya / Dron) |
6:7 | 7:8 | 9:4 | * | 8:2 | 6:5 | 7:2 | négy | 2 | 59,73 | 2 |
B5 | Moszkvai régió 5 (Pancsenko / Szavenkov) |
4:9 | 6:8 | 6:3 | 2:8 | * | 2:6 | 7:6 | 2 | négy | 60.02 | 6 |
B6 | Moszkvai régió 2 (Steksova / Vaskov) |
5:4 | 6:3 | 6:3 | 5:6 | 6:2 | * | 10:8 | 5 | egy | 34.77 | egy |
B7 | Moszkvai régió 4 (Tolstova/Surovov) |
10:6 | 3:7 | 5:8 | 2:7 | 6:7 | 8:10 | * | egy | 5 | 66.08 | 7 |
Negyeddöntő | elődöntő | A végső | ||||||||||||||||||||||||||||||||
A(1) | Moszkvai régió 1 (Moskaleva / Eremin) |
nyolc | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Szentpétervár 1 (Khalanskaya / Dron) |
2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
B(2) | Szentpétervár 1 (Khalanskaya / Dron) |
6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
A(3) | Moszkvai régió 3 (Kardapoltseva / Tuzov) |
5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Moszkvai régió 1 (Moskaleva / Eremin) |
7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Szentpétervár 3 (Kovaleva / Timofejev) |
2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
B(1) | Moszkvai régió 2 (Steksova / Vaskov) |
3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Szentpétervár 3 (Kovaleva / Timofejev) |
7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
A(2) | Szentpétervár 3 (Kovaleva / Timofejev) |
9 | Harmadik hely mérkőzés | |||||||||||||||||||||||||||||||
B(3) | Komszomol 1 (Polikarpova / Dudov) |
nyolc | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Szentpétervár 1 (Khalanskaya / Dron) |
négy | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Moszkvai régió 2 (Steksova / Vaskov) |
tíz | |||||||||||||||||||||||||||||||||
"PP" - "erőjáték", lásd : en: Erőjáték
Negyeddöntők. február 28., 19:00
D webhely | egy | 2 | 3 | négy | 5 | 6 | 7 | nyolc | 9 | Teljes |
A(2) St. Petersburg 3 (Kovaleva / Timofejev) |
0 | 2 | 3 | 0 | egy | 0 | 2 (PP) |
0 | egy | 9 |
B(3) Komsomol 1 (Polikarpova / Dudov) |
2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 (PP) |
0 | nyolc |
Webhely E | egy | 2 | 3 | négy | 5 | 6 | 7 | nyolc | Teljes |
A(3) Moszkvai régió 3 (Kardapoltseva/Tuzov) |
0 | egy | 0 | egy | 0 | 0 (PP) |
2 | egy | 5 |
B(2) St. Petersburg 1 (Khalanskaya / Dron) |
2 | 0 | egy | 0 | 2 | egy | 0 | 0 (PP) |
6 |
Elődöntők. február 29. 10:00
B webhely | egy | 2 | 3 | négy | 5 | 6 | 7 | nyolc | Teljes |
A(1) Moszkvai régió 1 (Moszkaleva/Eremin) |
0 | négy | egy | egy | 0 | 2 | x | x | nyolc |
Szentpétervár 1 (Khalanskaya / Dron) |
egy | 0 | 0 | 0 | 1 (PP) |
0 | x | x | 2 |
E helyszín [6] | egy | 2 | 3 | négy | 5 | 6 | 7 | nyolc | Teljes |
Szentpétervár 3 (Kovaleva / Timofejev) |
egy | 0 | egy | 2 | 0 | 0 | 3 (PP) |
x | 7 |
B(1) Moszkvai régió 2 (Steksova / Vaskov) |
0 | egy | 0 | 0 | egy | egy | 0 | X (PP) |
3 |
Mérkőzés a 3. helyért. február 29. 15:00
D webhely | egy | 2 | 3 | négy | 5 | 6 | 7 | nyolc | Teljes |
Szentpétervár 1 (Khalanskaya / Dron) |
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | x | x | négy |
Moszkvai régió 2 (Steksova / Vaskov) |
2 | 0 | egy | 3 | 0 | négy | x | x | tíz |
A végső. február 29. 15:00
C webhely [7] | egy | 2 | 3 | négy | 5 | 6 | 7 | nyolc | Teljes |
Szentpétervár 3 (Kovaleva / Timofejev) |
0 | egy | 0 | 0 | egy | 0 | 0 | x | 2 |
Moszkvai régió 1 (Moskaleva / Eremin) |
2 | 0 | 2 | egy | 0 | egy | egy | x | 7 |
Csapat | Város/régió | Nő | A hím | |
---|---|---|---|---|
A alcsoport | ||||
A1 | Novoszibirszk régió 2 | Novoszibirszk | Alena Ermosh | Alekszandr Polusvaiko |
A2 | Moszkvics 2 | Moszkva | Julia Bulgakova | Grigorij Lavrov |
A3 | Szentpétervár 6 | Szentpétervár | Maria Dujunova | Jevgenyij Tkhabisimov |
A4 | Krasny Yar | Krasznojarszk | Christina Dudko | Vladislav Velichko |
A5 | Tomszk | Tomszk | Natalja Sherstobitova | Oleg Khoroshkov |
B alcsoport | ||||
B1 | Szentpétervár 5 | Szentpétervár | Margarita Evdokimova | Oleg Krasikov |
B2 | Moszkvics 1 | Moszkva | Arina Rusina | Nyikita Sehirev |
B3 | Novoszibirszk régió 1 | Novoszibirszk | Alexandra Stoyarosova | Ivan Kazachkov |
B4 | SSHOR- Krasznojarszk | Krasznojarszk | Anasztázia Kruglikova | Triandafilidi Péter |
B5 | Szentpétervár 4 | Szentpétervár | Anasztázia Kilcsevszkaja | Nyikita Ignatkov |
A alcsoport
csapat | A1 | A2 | A3 | A4 | A5 | NÁL NÉL | P | DSC , lásd [5] |
Hely | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A1 | Novoszibirszki régió 2 (Jermosh / Polushvaiko) |
* | 5:7 | L:W | 7:8 | 9:10 | 0 | négy | 78.47 | 5 |
A2 | Moskvich 2 (Bulgakova / Lavrov) |
7:5 | * | 6:9 | 4:11 | 11:0 | 2 | 2 | 69.27 | 3 |
A3 | Szentpétervár 6 (Duyunova / Tkhabisimov) |
W:L | 9:6 | * | 4:6 | 10:9 | 3 | egy | 144,64 | 2 |
A4 | Red Yar (Dudko / Velichko) |
8:7 | 11:4 | 6:4 | * | 8:4 | négy | 0 | 73,91 | egy |
A5 | Tomszk (Sherstobitova / Horoshkov) |
10:9 | 0:11 | 9:10 | 4:8 | * | egy | 3 | 104.36 | négy |
B alcsoport
Csapat | B1 | B2 | B3 | B4 | B5 | NÁL NÉL | P | DSC , lásd [5] |
Hely | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
B1 | Szentpétervár 5 (Evdokimova / Krasikov) |
* | 7:5 | 8:5 | 8:7 | 4:9 | 3 | egy | 45.16 | 2 |
B2 | Moskvich 1 (Rusina / Shekhirev) |
5:7 | * | 2:7 | 7:4 | 9:3 | 2 | 2 | 47.09 | négy |
B3 | Novoszibirszki régió 1 (Stoyarosova / Kazachkov) |
5:8 | 7:2 | * | 6:5 | 6:9 | 2 | 2 | 28.11 | 3 |
B4 | SShOR-Krasznojarszk (Kruglikova / Triandafilidi) |
7:8 | 4:7 | 5:6 | * | 3:11 | 0 | négy | 73.06 | 5 |
B5 | Szentpétervár 4 (Kilcsevszkaja / Ignatkov) |
9:4 | 3:9 | 9:6 | 11:3 | * | 3 | egy | 89,93 | egy |
Negyeddöntő | elődöntő | A végső | ||||||||||||||||||||||||||||||||
A(1) | Red Yar (Dudko / Velichko) |
5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Szentpétervár 5 (Evdokimova / Krasikov) |
7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
B(2) | Szentpétervár 5 (Evdokimova / Krasikov) |
tizenegy | ||||||||||||||||||||||||||||||||
A(3) | Moskvich 2 (Bulgakova / Lavrov) |
3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Szentpétervár 5 (Evdokimova / Krasikov) |
tizenegy | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Szentpétervár 4 (Kilcsevszkaja / Ignatkov) |
6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
B(1) | Szentpétervár 4 (Kilcsevszkaja / Ignatkov) |
6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Novoszibirszki régió 1 (Stoyarosova / Kazachkov) |
3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
A(2) | Szentpétervár 6 (Duyunova / Tkhabisimov) |
7 | Harmadik hely mérkőzés | |||||||||||||||||||||||||||||||
B(3) | Novoszibirszki régió 1 (Stoyarosova / Kazachkov) |
tizenegy | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Red Yar (Dudko / Velichko) |
négy | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Novoszibirszki régió 1 (Stoyarosova / Kazachkov) |
6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
"PP" - "erőjáték", lásd : en: Erőjáték
Negyeddöntők. február 28., 19:00
B webhely | egy | 2 | 3 | négy | 5 | 6 | 7 | nyolc | Teljes |
A(3) Moskvich 2 (Bulgakova / Lavrov) |
0 | 0 | 0 | 2 (PP) |
0 | egy | 0 | x | 3 |
B(2) St. Petersburg 5 (Evdokimova / Krasikov) |
3 | egy | egy | 0 | 3 | 0 | 3 | x | tizenegy |
C webhely | egy | 2 | 3 | négy | 5 | 6 | 7 | nyolc | Teljes |
B(3) Novoszibirszki régió 1 (Stoyarosova / Kazachkov) |
3 | egy | egy | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 (PP) |
tizenegy |
A(2) St. Petersburg 6 (Duyunova / Tkhabisimov) |
0 | 0 | 0 | négy | 0 | 0 (PP) |
3 | 0 | 7 |
Elődöntők. február 29. 10:00
C webhely | egy | 2 | 3 | négy | 5 | 6 | 7 | nyolc | Teljes |
A(1) Krasny Yar (Dudko / Velichko) |
0 | egy | 0 | egy | egy | 0 | 2 (PP) |
x | 5 |
Szentpétervár 5 (Evdokimova / Krasikov) |
2 | 0 | egy | 0 | 0 | 4 (PP) |
0 | x | 7 |
D webhely | egy | 2 | 3 | négy | 5 | 6 | 7 | nyolc | Teljes |
B(1) Szentpétervár 4 (Kilcsevszkaja / Ignatkov) |
egy | 0 | egy | 0 | 3 | 0 | egy | x | 6 |
Novoszibirszki régió 1 (Stoyarosova / Kazachkov) |
0 | egy | 0 | egy | 0 | 1 (PP) |
0 | x | 3 |
Mérkőzés a 3. helyért. február 29. 15:00
Webhely E | egy | 2 | 3 | négy | 5 | 6 | 7 | nyolc | Teljes |
Novoszibirszki régió 1 (Stoyarosova / Kazachkov) |
0 | 2 | 0 | egy | 2 | egy | 0 | x | 6 |
Red Yar (Dudko / Velichko) |
egy | 0 | egy | 0 | 0 | 0 | 2 | x | négy |
A végső. február 29. 15:00
B webhely | egy | 2 | 3 | négy | 5 | 6 | 7 | nyolc | Teljes |
Szentpétervár 5 (Evdokimova / Krasikov) |
3 | egy | 3 | 0 | 0 | egy | 3 | x | tizenegy |
Szentpétervár 4 (Kilcsevszkaja / Ignatkov) |
0 | 0 | 0 | 5 | egy | 0 | 0 | x | 6 |
Hely | Csapat | Nő | A hím | És | NÁL NÉL | P | DSC , cm |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Moszkvai régió 1 ( Dmirov ) | Anasztázia Moszkaleva | Sándor Eremin | nyolc | 7 | egy | 25.83 | |
Szentpétervár 3 | Alina Kovaleva | Alekszej Timofejev | 9 | 6 | 3 | 27.67 | |
Moszkvai régió 2 ( Dmirov ) | Daria Steksova | Mihail Vaskov | nyolc | 6 | 2 | 34.77 | |
négy | Szentpétervár 1 | Anastasia Khalanskaya | Dron Péter | 9 | 5 | négy | 59.37 |
5 | Moszkvai régió 3 ( Dmirov ) | Alexandra Kardapoltseva | Alekszej Tuzov | 7 | négy | 3 | 40.27 |
6 | Komszomol 1 ( Irkutszk ) | Nina Polikarpova | Andrej Dudov | 7 | 3 | négy | 44.00 |
7 | Moszkvai csapat | Jekaterina Telnova | Artyom Puzanov | 6 | 3 | 3 | 59.76 |
nyolc | Krasnodar Territory 2 ( Szocsi ) | Maria Ignatenko | Arszenyij Meskovics | 6 | 3 | 3 | 71.14 |
9 | Krasznodar Terület 1 ( Szocsi ) | Ljudmila Privivkova | Arthur Ali | 6 | 3 | 3 | 50.38 |
tíz | Szentpétervár 4 | Alexandra Antonova | Szergej Morozov | 6 | 3 | 3 | 65.16 |
tizenegy | Moszkvai régió 5 ( Dmitrov ) | Daria Pancsenko | Kirill Savenkov | 6 | 2 | négy | 60.02 |
12 | Cseljabinszki régió 1 ( Cseljabinszk ) | Anasztázia Vdovina | Dmitrij Solomatin | 6 | 2 | négy | 95,39 |
13 | Moszkvai régió 4 ( Dmitrov ) | Jekaterina Tolstova | Kirill Surovov | 6 | egy | 5 | 66.08 |
tizennégy | Krasznojarszki terület ( Krasznojarszk ) | Anna Venevceva | Vaszilij Grosev | 6 | 0 | 6 | 94,43 |
tizenöt | Szentpétervár 5 | Margarita Evdokimova | Oleg Krasikov | 7 | 6 | egy | 45.16 |
16 | Szentpétervár 4 | Anasztázia Kilcsevszkaja | Nyikita Ignatkov | 6 | négy | 2 | 89,93 |
17 | Novoszibirszki régió 1 ( Novoszibirszk ) | Alexandra Stoyarosova | Ivan Kazachkov | 7 | négy | 3 | 28.11 |
tizennyolc | Krasny Yar ( Krasznojarszk ) | Christina Dudko | Vladislav Velichko | négy | négy | 2 | 73,91 |
19 | Moskvich 2 ( Moszkva ) | Julia Bulgakova | Grigorij Lavrov | 5 | 2 | 3 | 69.27 |
húsz | Szentpétervár 6 | Maria Dujunova | Jevgenyij Tkhabisimov | 5 | 3 | 2 | 144,64 |
21 | Moskvich 1 ( Moszkva ) | Arina Rusina | Nyikita Sehirev | négy | 2 | 2 | 47.09 |
22 | Tomszk | Natalja Sherstobitova | Oleg Khoroshkov | négy | egy | 3 | 104.36 |
23 | SSHOR- Krasznojarszk | Anasztázia Kruglikova | Triandafilidi Péter | négy | 0 | négy | 73.06 |
24 | Novoszibirszk régió 2 ( Novoszibirszk ) | Alena Ermosh | Alekszandr Polusvaiko | négy | 0 | négy | 78.47 |
Orosz curling bajnokság vegyes párosok között (kettős-vegyes) | |
---|---|
2019-20-as szezon orosz curlingben « 2018-19 2020-21 » | |||
---|---|---|---|
| |||
| |||
| |||
|