1975. június 15-én tartották a IX. összehívású Lett SZSZK Legfelsőbb Tanácsa képviselőinek választását . Összesen 310 képviselőt választottak meg, ebből 170 főt (54,8%) első alkalommal választottak meg. A képviselők között 106 nő volt. 202 képviselő volt az SZKP tagja vagy tagjelölt , 34 pedig a Komszomol tagja . A Legfelsőbb Tanács nemzeti összetétele: lettek - 220, oroszok - 71, egyéb nemzetiségek - 19 [1] .
A IX. összehívású Lett SSR Legfelsőbb Tanácsa 12 ülést tartott (mindegyik Rigában ):
Nem. | Teljes név | kerület / város | Választókerület | Megjegyzések |
---|---|---|---|---|
egy | Abolin, Voldemarovics Elert | Saldus régió | Saldussky № 276 | |
2 | Aboms, Andris Robertovich | Dobele kerület | Bensky 174. sz | |
3 | Avot, Jurij Karlovics | Riga ( Oktyabrsky kerület ) | Riga 61. sz | |
négy | Avots, Valdis Karlovich | Valka vidéke | Smiltene № 298 | |
5 | Adatin, Rhytma Zhanovna | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 94. sz | |
6 | Azan, Boleslav Antonovics | Tukums kerület | Tukums város 293. sz | |
7 | Azan, Vladislav Dominikovich | Daugavpils városa | Daugavpils 105. sz | |
nyolc | Aizsilnieks, Indulis Janovich | Jelgava városa | Jelgava 121. sz | |
9 | Alekszandrov, Pjotr Ermolajevics | Riga ( Oktyabrsky kerület ) | Riga 66. sz | |
tíz | Altukhov, Nyikolaj Grigorjevics | Riga régió | Vangazsszkij 271. sz | |
tizenegy | Amelko, Antonina Yanovna | Ludza vidéke | Isztrinszkij 225. sz | |
12 | Anderson, Imant Avgustovich | Riga ( Kirovskiy kerület ) | Riga 3. sz | |
13 | Andersons, Laimonis | Saldus régió | Brotsensky 272. sz | |
tizennégy | Anspock, Kazimir Szemjonovics | Ludza vidéke | Karsavszkij 226. sz | |
tizenöt | Anchevskis, Janis Antonovich | Rezekne város | Rezekne 137. sz | |
16 | Anchupans, Alekszandr Petrovics | Riga régió | Bergsky 261. sz | |
17 | Afromeeva, Maria Protasievna | Rezekne régió | Rezekne Község 255. sz | |
tizennyolc | Babkin, Nyikolaj Alekszandrovics | Jelgava régió | Jaunsvirlauki № 194 | |
19 | Bagnovec, Harold Vlagyimirovics | Riga ( Leningrádi kerület ) | Riga 27. sz | |
húsz | Baltin, Gunar Andreevich | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 41. sz | |
21 | Barzdina, Ruta-Marta Augustovna | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 95. sz | |
22 | Bartkevics, Leonard Leopoldovics | Cesis régió | Vecpiebalgsky № 164 | |
23 | Bartminszkij, Vlagyimir Valentinovics | Daugavpils városa | Daugavpils 98. sz | |
24 | Bartniece, Velta Yanovna | Liepaja város | Liepaja № 115 | |
25 | Bartusevics, Emilia Jurjevna | Preili régió | Rudzetszkij 249. sz | |
26 | Beluza, Leon Iosifovich | Daugavpils városa | Daugavpils 99. sz | |
27 | Belukha, Nyikolaj Andrejevics | Riga ( Leningrádi kerület ) | Riga 28. sz | |
28 | Berga, Ksenia Borisovna | Tukums kerület | Zemitsky 295. sz | |
29 | Bergs, Arnolds Ernestovics | Liepaja régió | Durbsky 212. sz | |
harminc | Berzin, Ivan Petrovics | Jurmala városa | Jurmala № 128 | |
31 | Berzin, Genovefa Adamovna | Talsi vidék | 286-os számú stand | |
32 | Berzin, Leo Yanovich | Madonsky kerületben | Ljaudonszkij 236. sz | |
33 | Berzinja, Aria Julievna | Cesis régió | Raunsky 162. sz | |
34 | Berzinya, Maya Augustovna | Valka vidéke | Karksky 297. sz | |
35 | Bixons, Gunars Martynovich | Ventspils régió | Zirsky 310. sz | |
36 | Birkenfeld, Vszevolod Janovics | Riga ( Oktyabrsky kerület ) | Riga 75. sz | |
37 | Bloombergs, Gunars Ernestovich | Cesis régió | Cesis № 158 | |
38 | Blum, Viktor Adolfovics | Liepaja régió | Aizputszkij 210. sz | |
39 | Bogdanov, Ivan Aksentevics | Rezekne régió | Maltsky 254. sz | |
40 | Bogdanovics, Cseszlav Antonovics | Riga régió | Salaspils 265. sz | |
41 | Bonat, Janis Pavlovich | Bauska kerület | Ietsava 153. sz | |
42 | Bondaletov, Ivan Vasziljevics | Daugavpils városa | Daugavpils 97. sz | |
43 | Brambats, Janis Petrovich | Valmiera régió | Matishsky 303. sz | |
44 | Briger, Melita Yanovna | Tukums kerület | Kandavsky 291. sz | |
45 | Bril, Anton Piusovich | Aluksne régió | Aluksnensky № 141 | |
46 | Bril, Irena Yanovna | Kraszlava kerület | Auleisky 198. sz | |
47 | britek, Janis Petrovich | Limbazhsky kerület | Katwarsky 219. sz | |
48 | Brodelis, Janis Yanovich | Valmiera régió | Pargauisky № 305 | |
49 | Brolish, Janis Viktorovich | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 35. sz | |
ötven | Brower, Eric Martynovich | Bauska kerület | Vecumnieki 156. sz | |
51 | Budanova, Skydrite Vasziljevna | Valmiera régió | Diklė 301. sz | |
52 | Bumbiere-Blumberga, Gunta Stanislavovna | Talsi vidék | Valdemarpils 288. sz | |
53 | Bunyaka, Ruta Albertovna | Talsi vidék | Dundagsky № 282 | |
54 | Vagris, Jan Yanovich | Ventspils városa | Ventspils 135. sz | |
55 | Valeskaln, Ivanovics Péter | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 54. sz | |
56 | Vannakh, Szvjatoszlav Eduardovics | Rezekne régió | Dritsenskiy № 252 | |
57 | Vasziljev, Alekszandr Pavlovics | Riga ( Leningrádi kerület ) | Riga 30. sz | |
58 | Vasziljeva, Zinaida Vladimirovna | Riga ( Oktyabrsky kerület ) | Riga 62. sz | |
59 | Veigul, Bronislava Eduardovna | Riga ( Leningrádi kerület ) | Riga 31. sz | |
60 | Weiss, Alekszandr Robertovics | Riga ( Kirovskiy kerület ) | Riga 8. sz | |
61 | Veldze, Marta Fritsevna | Talsi vidék | Sabilsky 285. sz | |
62 | Verro, Rudolf Ottovich | Ogre kerület | Ledmansky 241. sz | |
63 | Veselov, Ivan Andrejevics | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 46. sz | |
64 | Vikman, Uldis Bernhardovich | Limbazhsky kerület | Liepupa № 220 | |
65 | Viksne, Dzintra Yanovna | Riga régió | Olinsky 263. sz | |
66 | Vilman, Pjotr Donatovics | Riga ( Oktyabrsky kerület ) | Riga 69. sz | |
67 | Vitol, Leon Petrovich | Liepaja régió | Rutsavsky 216. sz | |
68 | Voika, Arvid Alekszandrovics | Tukums kerület | Engure 289. sz | |
69 | Vorobjov, Vaszilij Szergejevics | Riga ( Leningrádi kerület ) | Riga 24. sz | |
70 | Vorobjova, Anna Isaevna | Madonsky kerületben | Varaklyansky № 238 | |
71 | Voss, August Eduardovics | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 88. sz | |
72 | Gailis, Adamovics Imant | Jurmala városa | Jurmala № 126 | |
73 | Galvinya, Velta Yanovna | Madonsky kerületben | Berzaunsky 234. sz | |
74 | Gausena, Anita Ernestovna | Liepaja régió | Grobinszkij 213. sz | |
75 | Girgenson, Siegfried Viktorovich | Riga régió | Marupsky 262. sz | |
76 | Golodov, Nyikolaj Nikitovics | Liepaja város | Liepaja № 111 | |
77 | Golubev, Szergej Vasziljevics | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 34. sz | |
78 | Goris, Aivar Yanovich | Valmiera régió | Valmiersky № 307 | |
79 | Graudin, Dzntra | Ventspils régió | Popsky 309. sz | |
80 | Grauds, Lucia Jurjevna | Jelgava régió | Zalenieszkij № 197 | |
81 | Graudumnieks, Peter Alfonovich | Balvi vidék | Viksnenszkij 149. sz | |
82 | Gredzens, Viesturs Avgustovich | Dobele kerület | Tervetsky № 179 | |
83 | Gribust, Janis Adamovich | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 93. sz | |
84 | Grigulis, Arvid Petrovich | Stuchkinsky kerületben | Sztucskinszkij 281. sz | |
85 | Grosberg, Arnold Kristapovich | Riga régió | Stopinski 270. sz | |
86 | Grunerte, Elga Voldemarovna | Limbazhsky kerület | Vidrizsszkij 223. sz | |
87 | Gubin, Ivan Arhipovics | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 82. sz | |
88 | Dávid, Ruta | Jelgava régió | Lielplatonszkij 196. sz | |
89 | Dale, Austra Nikolaevna | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 37. sz | |
90 | Daukst, Yazep Bernardovich | Ogre kerület | Madliensky 243. sz | |
91 | Demitkov, Gennagyij Ivanovics | Riga ( Oktyabrsky kerület ) | Riga 63. sz | |
92 | Dzenitis, Janis Eduardovich | Madonsky kerületben | Madonsky 237. sz | |
93 | Dzirne, Szigfrid Nyikolajevics | Saldus régió | Ezersky 273. sz | |
94 | Donkarev, Pjotr Nyikolajevics | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 39. sz | |
95 | Dreymane, Aina Yanovna | Riga régió | Saulkrasti № 267 | |
96 | Drizul, Alekszandr Arvidovics | Riga ( Kirovskiy kerület ) | Riga 2. sz | |
97 | Drozd, Mihail Filippovics | Jelgava régió | Csenszkij 192. sz | |
98 | Ducur, Laimon Yanovich | Gulbene vidéke | Beljavszkij 183. sz | |
99 | Evdokimova, Velta Alfredovna | Riga régió | Sigulda № 269 | |
100 | Jaeger, Karl Ottovich | Jekabpils régió | Jekabpils 186. sz | |
101 | Egorov, Ivan Trifonovics | Jurmala városa | Jurmala № 129 | |
102 | Emelyanova, Anna Vasziljevna | Daugavpils városa | Daugavpils 103. sz | |
103 | Zsiljajev, Viktor Georgievics | Riga ( Oktyabrsky kerület ) | Riga 72. sz | |
104 | Zhogota, Agrifina Antonovna | Ludza vidéke | Nautrenszkij 229. sz | |
105 | Zamure, Rudita Yanovna | Aluksne régió | Kalncempskpy 143. sz | |
106 | Zandmanis, Arnold Indrikovich | Kuldiga régió | Skrundszkij № 208 | |
107 | Zvaigzne, Dzintars Janovich | Valmiera régió | Mazsalatsky № 304 | |
108 | Zeltin, Dzidra Martynovna | Riga régió | Ropazsszkij 264. sz | |
109 | Ziemelis, Gunar Krisyanovich | Riga ( Oktyabrsky kerület ) | Riga 73. sz | |
110 | Zilbers, Voldemar Karlovics | Gulbene vidéke | Gulbene № 180 | |
111 | Zile, Andrej Avgustovics | Rezekne régió | Kaunackij № 253 | |
112 | Zorin, Karl Ernestovics | Rezekne régió | Berzgalsky 251. sz | |
113 | Zunda, Veneranda Antonovna | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 79. sz | |
114 | Ivanova, Jekaterina Prokofjevna | Jekabpils régió | Viesitszkij № 191 | |
115 | Ivert, Ilmar Yanovich | Valka vidéke | Trikatsky 299. sz | |
116 | Ikaunieks, Alberts Eduardovics | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 90. sz | |
117 | Kalve, Biruta Richardovna | Liepaja régió | Vajnyedszkij 217. sz | |
118 | Kalnberz Viktor Konstantinovics | Riga ( Oktyabrsky kerület ) | Riga 68. sz | |
119 | Kalnberzin, Yan Eduardovich | Riga régió | Babitszkij 259. sz | |
120 | Kalnynia, Erna Alfredovna | Liepaja város | Liepaja № 110 | |
121 | Kalvis, Anya Erumovna | Ludza vidéke | Ludza № 227 | |
122 | Kamenders, Vilis Alfredovich | Balvi vidék | Balvsky 146. sz | |
123 | Kanep, Wilhelm Wilhelmovich | Riga ( Leninsky kerület ) | Riga 18. sz | |
124 | Káposzta, Maja Nikiticsna | Riga ( Leninsky kerület ) | Riga 10. sz | |
125 | Karklin, Arnis Friedrichovich | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 81. sz | |
126 | Karklin, Mirdza Jakovlevna | Kuldiga régió | Kuldiga 207. sz | |
127 | Karpov, Nyikolaj Alekszandrovics | Riga ( Oktyabrsky kerület ) | Riga 70. sz | |
128 | Kartashova, Natalya Evgenievna | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 47. sz | |
129 | Karcev, Alekszandr Efimovics | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 55. sz | |
130 | Katkovszkij, Vlagyiszlav Antonovics | Riga ( Leningrádi kerület ) | Riga 32. sz | |
131 | Kaulins, Edgar Martynovich | Ogre kerület | Ikskiki 239. sz | |
132 | Kaupuzs, Vlagyimir Iljics | Jelgava városa | Jelgava 125. sz | |
133 | Keisha, Emilia Yanovna | Riga régió | Baldonsky 260. sz | |
134 | Keris, Biruta Sztanyiszlavovna | Kuldiga régió | Kabil 206. sz | |
135 | Kireev, Vjacseszlav Evdokimovics | Riga ( Oktyabrsky kerület ) | Riga 74. sz | |
136 | Clautzen, Arnold Petrovich | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 42. sz | |
137 | Klibik, Valentina Szergejevna | Riga ( Leninsky kerület ) | Riga 19. sz | |
138 | Klavins, Alberts Janovich | Madonsky kerületben | Erglsky 233. sz | |
139 | Kovalenok, Genovefa Frantsevna | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 40. sz | |
140 | Kodols, Ilgvar Adolfovich | Tukums kerület | Tukums város 294. sz | |
141 | Kolosova, Rita Petrovna | Stuchkinsky kerületben | Jaunjelgavszkij 277. sz | |
142 | Kontant, Viktor Karlovics | Jurmala városa | Jurmala № 130 | |
143 | Koszov, Anatolij Mihajlovics | Riga ( Leningrádi kerület ) | Riga 23. sz | |
144 | Koskina, Gaida Martynovna | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 78. sz | |
145 | Krasznobajev, Nil Ivanovics | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 48. sz | |
146 | Kroger, Mara Ziedonovna | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 44. sz | |
147 | Kron, Voldemar Arnoldovics | Riga ( Oktyabrsky kerület ) | Riga 67. sz | |
148 | Kronberg, Valentina Viktorovna | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 58. sz | |
149 | Krotov, Mihail Petrovics | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 59. sz | |
150 | Krumin, Viktor Mihajlovics | Bauska kerület | Bauska № 151 | |
151 | Krumin, Ivan Andrejevics | Tukums kerület | Smardsky 292. sz | |
152 | Krumins, Pavils Adamovich | Valmiera régió | Kauguri № 302 | |
153 | Kuznyecova, Irina Davydovna | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 77. sz | |
154 | Kukarane, Anna Alekszandrovna | Balvi vidék | Rugai 147. sz | |
155 | Kurpnieks, Voldemar Janovich | Limbazhsky kerület | Salacgrivskiy № 222 | |
156 | Laivin, Vlagyimir Ivanovics | Dobele kerület | Dobele város 177. sz | |
157 | Lapinya, Velta Martynovna | Bauska kerület | Pilsrundalsky № 155 | |
158 | Lasinsky, Alekszandr Alekszandrovics | Aluksne régió | Markalne 144. sz | |
159 | Laudam, Albert Yanovich | Preili régió | Preili 248. sz | |
160 | Laukman, Vlagyimir Davidovics | Riga ( Leningrádi kerület ) | Riga 26. sz | |
161 | Laskov, Ignác Filatovics | Rezekne régió | Wilyansky № 258 | |
162 | Lebedeva, Maria Vasziljevna | Jekabpils régió | Jekabpils 185. sz | |
163 | Levarde, Velta Vilievna | Saldus régió | Pampalsky 275. sz | |
164 | Lenev, Oleg Konstantinovics | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 84. sz | |
165 | Leonova, Vera Vasziljevna | Riga ( Oktyabrsky kerület ) | Riga 64. sz | |
166 | Lindberg, Laimonis Bernhardovich | Liepaja város | Liepaja № 119 | |
167 | Linde, Edgar Valdemarovics | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 46. sz | |
168 | Lipska, Zinaida Klementievna | Ludza vidéke | Pildsky 230. sz | |
169 | Lisment, Mikelis Mikelevich | Talsi vidék | Roysky 284. sz | |
170 | Lovcsinovszkij, Richard Antonovics | Kraszlava kerület | Indra № 202 | |
171 | Logina, Nadezhda Egorovna | Balvi vidék | Baltinavszkij 145. sz | |
172 | Lubotsky, Lev Davidovich | Riga ( Oktyabrsky kerület ) | Riga 71. sz | |
173 | Luksevics, Janis Martynovich | Ogre kerület | Lielvard 242. sz | |
174 | Luneva, Anna Nikiticsna | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 38. sz | |
175 | Lucinya, Skydrite Teodorovna | Riga ( Leninsky kerület ) | Riga 11. sz | |
176 | Liszenkov Vlagyimir Georgijevics | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 91. sz | |
177 | Lyaksa, Valentina Ambrozievna | Kraszlava kerület | Dagda № 200 | |
178 | Madelan, Leon Donatovics | Preili régió | Varkavszkij № 250 | |
179 | Mactams, Alfred Andreevich | Ventspils városa | Ventspils 132. sz | |
180 | Mezhviets, Janis Zhanovich | Jelgava városa | Jelgava 124. sz | |
181 | Mezhetsky, Yazep Vitalievich | Jekabpils régió | Salsky 190. sz | |
182 | Mellups, Haralds Antonovics | Valmiera régió | Rujenszkij 306. sz | |
183 | Milantsey, Janis Konstantinovich | Jekabpils régió | Leimanszkij 188. sz | |
184 | Miller, Visvaris Ottovich | Riga ( Kirovskiy kerület ) | Riga 5. sz | |
185 | Missans, Leonard Petrovich | Dobele kerület | Berzsky 175. sz | |
186 | Moisejev, Jevgenyij Fjodorovics | Daugavpils városa | Daugavpils 106. sz | |
187 | Mózes, Janis Janovics | Stuchkinsky kerületben | Neretsky 279. sz | |
188 | Moroza, Ljubov Vlagyimirovna | Rezekne régió | Rikavszkij 256. sz | |
189 | Mukke, Mihail Ivanovics | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 56. sz | |
190 | Munda, Maria Nikolaevna | Riga ( Leningrádi kerület ) | Riga 25. sz | |
191 | Nagla, Henryk Janovich | Ventspils régió | Piltene № 308 | |
192 | Nyikitina, Jekatyerina Fjodorovna | Ludza vidéke | Merdzensky № 228 | |
193 | Nyikitina, Emilia Stanislavovna | Daugavpils városa | Daugavpils 101. sz | |
194 | Novade, Via Karlovna | Liepaja régió | Pavilosztszkij № 214 | |
195 | Nozhinskaya, Nina Laurovna | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 52. sz | |
196 | Odnorukova, Zina Vladimirovna | Liepaja város | Liepaja № 113 | |
197 | Ozols, Egils Martynovich | Liepaja város | Liepaja № 109 | |
198 | Osman, Zigmund Donatovics | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 50. sz | |
199 | Ostapishin Stanislav Vladimirovich | Stuchkinsky kerületben | Plavinsky 280. sz | |
200 | Pavasare, Aya Yanovna | Valka vidéke | Birzulszkij 296. sz | |
201 | Pavlovszkaja, Galina Szergejevna | Daugavpils városa | Daugavpils 102. sz | |
202 | Payder, Leo Jurijevics | Madonsky kerületben | Ceszvainszkij № 232 | |
203 | Patenko, Pjotr Bernardovics | Daugavpils városa | Daugavpils 96. sz | |
204 | Pershina, Nelda Avgustovna | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 53. sz | |
205 | Peterson, Eric Karlovich | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 51. sz | |
206 | Peshkova, Ludmila Ivanovna | Riga ( Leninsky kerület ) | Riga 16. sz | |
207 | Pivare, Monika Alekszandrovna | Ogre kerület | Jaunogrszkij № 240 | |
208 | Pikhel, Valentina Samuilovna | Jurmala városa | Jurmala № 131 | |
209 | Plaude, Artur Karlovich | Jelgava városa | Jelgava 122. sz | |
210 | Podvinskaya, Genia-Irena Mikhailovna | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 92. sz | |
211 | Pokatov, Vjacseszlav Konstantinovics | Riga ( Leninsky kerület ) | Riga 17. sz | |
212 | Polyavin, Karl Yanovich | Stuchkinsky kerületben | Koknese № 278 | |
213 | Poljakova, Tatiana Mironovna | Rezekne régió | Ruzsinszkij 257. sz | |
214 | Pormeister, Ilga Alekszandrovna | Valka vidéke | Valka 300. sz | |
215 | Pornieks, Paul Paulovich | Ventspils városa | Ventspils 133. sz | |
216 | Praude, Robert Vladimirovich | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 85. sz | |
217 | Priede, Gunnar Reinholdovich | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 45. sz | |
218 | Pugo, Borisz Karlovics | Daugavpils régió | Vishksky 172. sz | |
219 | Punga, Velta Yanovna | Jelgava régió | Kalnciemsky № 195 | |
220 | Putane, Virginia Adamovna | Daugavpils régió | Kalupszkij 167. sz | |
221 | Raman, Miervald Leonidovics | Liepaja város | Liepaja № 117 | |
222 | Rantsan, Jan Boleslavovich | Riga ( Kirovskiy kerület ) | Riga 7. sz | |
223 | Ratenbergs, Fritsis Fritsevich | Saldus régió | Lutrinskiy 274. sz | |
224 | Reimane, Irena Albertovna | Riga ( Kirovskiy kerület ) | Riga 4. sz | |
225 | Renga, Laima Nikolaevna | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 86. sz | |
226 | Resne, Zinaida Yanovna | Ogre kerület | Ogre 244. sz | |
227 | Rivare, Monika Albertovna | Preili régió | Aglon № 245 | |
228 | Rose, Jacob Yanovich | Cesis régió | Straupsky 163. sz | |
229 | Roscsenkov, Timofej Radionovics | Daugavpils városa | Daugavpils 107. sz | |
230 | Rubins, Janis Feliksovich | Limbazhsky kerület | Limbazsszkij № 221 | |
231 | Ruben, Jurij Janovics | Riga ( Leninsky kerület ) | Riga 15. sz | |
232 | Rudnyev, Oleg Alekszandrovics | Jurmala városa | Jurmala № 127 | |
233 | Ruka, Ivita Yanovna | Riga ( Oktyabrsky kerület ) | Riga 65. sz | |
234 | Rutenberg, Karl Karlovich | Talsi vidék | Lauciensky 283. sz | |
235 | Rybalchenko, Petr Alekszandrovics | Daugavpils városa | Daugavpils 100. sz | |
236 | Szalejev, Nyikolaj Petrovics | Kraszlava kerület | Kraszlavszkij 203. sz | |
237 | Szamolevszkij, Viktor Nyikolajevics | Madonsky kerületben | Lubansky № 235 | |
238 | Samsons, Vilis Petrovich | Balvi vidék | Tilzsszkij 148. sz | |
239 | Sedlinsh, Rinald Karlovich | Riga ( Leninsky kerület ) | Riga 14. sz | |
240 | Sedols, Vilns Iorenovich | Riga ( Leningrádi kerület ) | Riga 29. sz | |
241 | Sedykh, Vlagyimir Ivanovics | Rezekne város | Rezekne 139. sz | |
242 | Seys, Karl Yanovich | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 60. sz | |
243 | Titkárok, Konsztantyin Fjodorovics | Liepaja régió | Priekulsky 215. sz | |
244 | Sidorik, Vladimir Antonovics | Ventspils városa | Ventspils 136. sz | |
245 | Skrebele, Vaira Yanovna | Aluksne régió | Apsky 142. sz | |
246 | Scrimble, Helena Yazepovna | Daugavpils régió | Subatsky 171. sz | |
247 | Nyom, Egon Edgarovics | Gulbene vidéke | Yaungulbensky № 181 | |
248 | Sprudzane, Zinaida Donatovna | Cesis régió | Cesis város 157. sz | |
249 | Sprude, Voldemar Yanovich | Jekabpils régió | Krustpils 187. sz | |
250 | Spura, Elvira Yanovna | Bauska kerület | Mezhotnensky № 154 | |
251 | Stelmachenok, Teressza Antonovna | Riga ( Leninsky kerület ) | Riga 12. sz | |
252 | Sztyepanova, Anna Dementjevna | Daugavpils régió | Nauensky № 169 | |
253 | Stikane, Evgenia Yanovna | Preili régió | Galenszkij 246. sz | |
254 | Strautmanis, Peter Yakubovich | Riga ( Kirovskiy kerület ) | Riga 1. sz | |
255 | Strelch, Yazep Stanislavovich | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 87. sz | |
256 | Sztrogonova, Valentina Ivanovna | Jelgava városa | Jelgava № 120 | |
257 | Stungrevitz, Oswald Karlovich | Dobele kerület | Autsky 173. sz | |
258 | Tolmadzsev, Karl Grigorjevics | Riga ( Leninsky kerület ) | Riga 13. sz | |
259 | Tretyakov, Borisz Alekszejevics | Riga ( Leninsky kerület ) | Riga 20. sz | |
260 | Trifonova, Evdokia Ivanovna | Riga ( Kirovskiy kerület ) | Riga 9. sz | |
261 | Tumovs-Bekis, Yazep Donatovich | Riga régió | Sigulda № 268 | |
262 | Tumuskan, Anatolij Broniszlavovics | Ludza vidéke | Zilupsky 231. sz | |
263 | Ubars, Stanislav Vitalievich | Riga ( Leninsky kerület ) | Riga 21. sz | |
264 | Udris, Silvia Martynovna | Limbazhsky kerület | Aloy 218. sz | |
265 | Uzhane, Helga Vladislavovna | Cesis régió | Nitaursky 160. sz | |
266 | Ulmanis, Ivar Nyikolajevics | Riga ( Leningrádi kerület ) | Riga 33. sz | |
267 | Upeniece, Aina Eduardovna | Preili régió | libanoni 247. sz | |
268 | Upmalis, Imant Avgustovich | Cesis régió | Priekulsky 161. sz | |
269 | Uhov, Georgij Vlagyimirovics | Rezekne város | Rezekne 138. sz | |
270 | Feldman, Mayga Julievna | Jelgava régió | Eleatic 193. sz | |
271 | Fesenko, Violetta Voldemarovna | Jelgava városa | Jelgava 123. sz | |
272 | Folmanis, Jean Karlovich ( Jean Griva ) | Talsi vidék | Talsi № 287 | |
273 | Freiberg, Leonyid Eduardovics | Dobele kerület | Bikst 176. sz | |
274 | Freimane (Pasternak), Lidia Eduardovna | Riga ( Kirovskiy kerület ) | Riga 6. sz | |
275 | Holstein, Zhanis Vilyevics | Jekabpils régió | Aknistsky № 184 | |
276 | Hofmanis, Maigonis Julievich | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 57. sz | |
277 | Cselminya, Inta Robertovna | Dobele kerület | Dobele Vidék № 178 | |
278 | Tseske, Edmund Arturovich | Kuldiga régió | Sznepelszkij 209. sz | |
279 | Tsunajev, Szergej Kirillovics | Kraszlava kerület | Udrissky № 204 | |
280 | Tsunsky, Pavel Bolislavovich | Daugavpils régió | Daugavpils község 165. szám | |
281 | Tál, Ivan Jakovlevics | Cesis régió | Jaunpiebalga № 159 | elhunyt 1977.08.2 |
282 | Chevachin, Valerij Nyikolajevics | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 89. sz | |
283 | Chemm, Vitalij Alekszandrovics | Daugavpils régió | Iluksztszkij № 166 | |
284 | Churgel, Anna Stanislavovna | Kraszlava kerület | Berzinsky 199. sz | |
285 | Shadrich, Oleg Petrovics | Liepaja város | Liepaja № 108 | |
286 | Shaitsane, Antonia Yanovna | Balvi vidék | Viljaszkij 150. sz | |
287 | Shashok, Eliy Petrovich | Daugavpils régió | Skrudaliensky № 170 | |
288 | Shivare, Biruta Ernestovna | Gulbene vidéke | Lizumsky 182. sz | |
289 | Sinkarev, Ivan Pavlovics | Liepaja város | Liepaja № 114 | |
290 | Skapars, Albert Francevics | Jekabpils régió | Mezharsky № 189 | |
291 | Schmitchen, Ljubov Gurjevna | Tukums kerület | Jaunpils 290. sz | |
292 | Schneider, Jan Yanovich | Riga régió | Salaspils 266. sz | |
293 | Steinberg, Valentin Avgustovics | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 43. sz | |
294 | Eglit, Alfred Oskarovich | Liepaja város | Liepaja № 116 | |
295 | Eizhvertinya, Kristina Ivanovna | Daugavpils városa | Daugavpils 104. sz | |
296 | Einin, Vlagyimir Martynovics | Liepaja város | Liepaja № 118 | |
297 | Elvikh, Andrej Andrejevics | Riga ( Moszkovszkij kerület ) | Riga 36. sz | |
298 | Endzelis, Janis-Voldemars Janovich | Bauska kerület | Ceraukstsky № 152 | |
299 | Yuks, Peteris Voitsekhovich | Daugavpils régió | Liksnensky 168. sz | |
300 | Yureson, Rasma Karlovna | Ventspils városa | Ventspils 134. sz | |
301 | Yursons, Janis Karlovics | Liepaja régió | Ciravszkij 211. sz | |
302 | Yablonsky, Eduard Yanovich | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 80. sz | |
303 | Jakovlev, Alekszandr Efimovics | Kraszlava kerület | 201. sz. metszet | |
304 | Jakubaitis, Eduard Alekszandrovics | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 76. sz | |
305 | Jansens, Juris Arvidovich | Riga ( Proletarsky kerület ) | Riga 83. sz | |
306 | Janson, Anton Jazepovics | Kuldiga régió | Alsungsky 205. sz | |
307 | Yash, Evgenia Samuilovna | Rezekne város | Rezekne 140. sz | |
308 | Yashkul, Stanislav Vikentievics | Ludza vidéke | Cyblsky 224. sz | |
309 | Babaev, Alekszandr Sztepanovics | Riga ( Leningrádi kerület ) | Riga 22. sz | |
310 | Bastin, Ivan Grigorjevics | Liepaja város | Liepaja № 112 |
A Lett Köztársaság képviselőinek listája | |
---|---|
A Legfelsőbb Tanács |
|
Seimas |
|