Sí-világbajnokság 2019 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Síverseny | |||||
10 km | nők | ||||
15 km | férfiak | ||||
Skiathlon | férfiak | nők | |||
Tömegkezdés | férfiak | nők | |||
Váltóverseny | férfiak | nők | |||
Sprintel | férfiak | nők | |||
Csapatsprint | férfiak | nők | |||
biatlon | |||||
Normál ugródeszka | egyéni bajnokság | parancsokat | |||
Nagy ugródeszka | egyéni bajnokság | csapatsprint | |||
Síugrás | |||||
Normál ugródeszka | férfiak | nők | |||
Normál ugródeszka | vegyes csapatok | női csapatok | |||
Nagy ugródeszka | férfiak | férfi csapatok |
Február 26-án rendezték meg a női normál hegyi ugrás (HS109) női csapatversenyét a 2019-es északi sí-világbajnokságon , az ausztriai Seefeldben .
Arany | Ezüst | Bronz |
Németország Juliane Seyfarth Ramona Straub Karina Vogt Katharina Althaus |
Ausztria Eva Pinkelnig Jacqueline Seyfriedsberger Chiara Hölzl Daniela Iraschko-Stolz |
Norvégia Anna Udine Ström Ingebjorg Saglin Broten Silje Opset Maren Lundby |
Hely | Szám | Ország | 1. kísérlet | 2. kísérlet | Teljes | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Távolság (m) | Szemüveg | Hely | Távolság (m) | Szemüveg | Hely | Szemüveg | |||
tizenegy | Németország Juliane Seyfarth Ramona Straub Karina Vogt Katharina Althaus |
98,0 106,0 99,0 104,5 |
477,1 107,7 128,1 111,4 129,9 |
egy | 95,0 100,0 92,5 99,5 |
421,8 105,3 116,1 91,9 108,5 |
egy | 898,9 | |
9 | Ausztria Eva Pinkelnig Jacqueline Seyfriedsberger Chiara Hölzl Daniela Iraschko-Stolz |
99,5 92,5 99,0 104,5 |
459,9 116,2 98,9 114,2 130,6 |
3 | 99,5 96,0 96,5 96,5 |
420,4 112,4 106,9 102,4 98,7 |
2 | 880.3 | |
tíz | Norvégia Anna Udine Ström Ingebjorg Saglin Broten Silje Opset Maren Lundby |
97,5 96,0 97,5 108,0 |
466,9 114,5 99,7 116,8 135,9 |
2 | 97,0 90,0 94,5 100,5 |
410,0 108,6 91,0 103,3 107,1 |
3 | 876,9 | |
négy | 7 | Szlovénia Spela Rogel Jerneja Bretzl Nika Kriznar Ursha Bogatay |
89,0 96,5 95,5 101,0 |
431,3 99,1 101,4 109,5 121,3 |
négy | 97,5 94,0 91,0 99,5 |
396,8 99,4 96,1 94,4 106,9 |
5 | 828.1 |
5 | 6 | Oroszország Anna Shpyneva Alexandra Kustova Lidiya Yakovleva Sofia Tikhonova |
87,5 93,0 97,0 104,0 |
420,8 95,9 97,9 104,9 122,1 |
5 | 102,5 92,5 91,0 98,5 |
399,5 109,8 94,0 93,9 101,8 |
négy | 820.3 |
6 | nyolc | Japán Yuki Ito Kaori Iwabuchi Nozomi Maruyama Sara Takanashi |
92,0 88,0 96,0 101,0 |
418,6 103,9 87,5 108,4 118,8 |
6 | 104,5 88,0 92,5 93,5 |
387,5 117,4 83,0 94,4 92,7 |
6 | 806.1 |
7 | négy | Franciaország Lea Lemar Josephine Pannier Ocean Avoca Gros Lucille Mora |
88,0 91,5 87,5 96,5 |
372,4 88,4 99,7 84,6 99,7 |
7 | 90,5 95,5 85,0 88,0 |
345,7 86,6 99,7 78,8 80,6 |
7 | 718.1 |
nyolc | 5 | Olaszország Elena Runggaldier Veronica Gianmoena Giada Tomaselli Lara Malciner |
93,5 87,0 78,5 97,5 |
358,4 98,9 82,9 67,2 109,4 |
nyolc | 97,5 81,0 76,0 100,0 |
332,1 100,6 72,1 57,6 101,8 |
nyolc | 690,5 |
9 | 2 | Cseh Köztársaság Marta Krsepelkova Shtepanka Ptachkova Karolina Indrachkova Zdenka Peshatova |
75,0 83,5 87,0 90,5 |
326,6 68,9 84,7 86,0 87,0 |
9 | Nem jutott el az utolsó futamig | |||
tíz | 3 | Egyesült Államok Logan Sankey Nina Lussy Tara Geraghty-Moats Nita England |
72,0 75,5 78,5 93,0 |
291,6 61,2 67,4 66,4 96,6 |
tíz | ||||
tizenegy | egy | Kazahsztán Valentina Sderzhikova Dayana Pekha Veronika Shishkina Alina Tukhtaeva |
70,5 63,5 80,5 65,0 |
207,8 59,8 39,1 76,5 87,0 |
tizenegy |