Márka, Lucinda
Lucinda Brand |
---|
netherl. Lucinda Brand |
|
Teljes név |
Lucinda Brand |
Születési név |
netherl. Lucinda Brand |
|
Hollandia |
Születési dátum |
1989. július 2. (33 évesen)( 1989-07-02 ) |
Születési hely |
Dordrecht |
Növekedés |
168 cm |
A súlyt |
57 kg |
Jelenlegi csapat |
Trek–Segafredo (út) Baloise Trek Lions (cyclocross) |
Szakosodás |
kerékpáros , cyclo-crosser , kerékpáros , |
|
cyclocross
Világbajnokság ( 2021 )
Európa-bajnokság (2021)
Holland bajnokság (2018, 2019)
UCI Világkupa ( 2020-2021 , 2021-2022 )
Superprestige [ ( 2020–2021 , 2021–2022 )
X²O Badkamers Trophy (2020–21, 2021–22)
Országút
Mnogodnevki
Norvégiai női túra (2016)
Svájci körút (2022)
Szinglik és klasszikusok
Holland bajnokság (2013, 2015)
Omlop Het Niuvsblad (2017)
Grand Prix Plouet – Bretagne ( 2014 ) |
Érmek
|
Arany
|
2019 Yorkshire |
Vegyes csapat váltó
|
Bronz
|
2019 Alkmaar |
egyéni verseny
|
Arany
|
2021 Ostend |
Elit
|
Ezüst
|
2019 Bogense |
Elit
|
Ezüst
|
2022 Fayetteville |
Elit
|
Bronz
|
2018 Valkenburg aan de Geul
|
Bronz
|
2020 Dubendorf
|
Arany
|
2021 Weister |
Elit
|
Ezüst
|
2016 Ponchateau |
Elit
|
Ezüst
|
2017 Tabor |
Elit
|
Bronz
|
2020 Rosmalen |
Elit
|
|
lucindabrand.nl |
Médiafájlok a Wikimedia Commons oldalon |
Lucinda Brand ( hollandul Lucinda Brand , 1989. július 2-án született , Dordrecht , Dél-Hollandia ) holland kerékpáros , aki jelenleg az UCI Trek-Segafredo női országúti versenycsapatában [3] és az UCI Baloise Trekben versenyez . Lions team a cyclocrossban [4] . 2016 augusztusában a Team Sunweb bejelentette, hogy Brand kétéves szerződést írt alá csapatvezetőként és a csapat sprintfelállásának kapitányaként [5] .
Eredmények
Autópálya
2010
5. a
Holland Hills Classicban
10. összetett
Ster Zeeuwsche Eilanden
10.
Omloop van Borsele
10. hely az
Elsie Jacobs Grand Prix -ben
2011
2. hely az
Open Worgorda TTT -n
Junior országúti Európa-bajnokság
3. hely a csoportversenyben
9. hely az időmérőn
7. összesített
Holland Ladies Tour
9.
az Elsie Jacobs Nagydíjon
10. hely
az Alfredo Binda Trophy - Chittillo kommunában
2012
3. helyezett
csapatverseny ,
országúti világbajnokság
Csoportverseny 3.,
Holland országúti kerékpáros bajnokság
Összesítésben a 4. a
Tour of Limousinon
1. hely a 3. szakaszban
4. a
Flèche Valogne Femmesben
Összesítésben az 5.
Ruth de France nőies
1. hely a 3. szakaszban
Összesítésben a 6. hely
Emakumeen Euskal Bira
6. a
Holland Hills Classicban
9.
a Chungming-sziget körútján
9.
Durango-Durango Emakumeen Saria
2013
1. a
csoportversenyben , Holland országúti kerékpáros bajnokság
2. hely a
csapatversenyben ,
országúti kerékpáros világbajnokság
2. hely az
Open Worgorda TTT -n
Az összesített 3. hely
Trophy d'Or
3. hely az
EPZ Omloop van Borsele -ben
A Grand Prix összesített 6. helye Elsie Jacobs
6. a
Plouet-i Grand Prix-ben
7. összetettben
Thüringen Rundfahrt der Frauen
8. hely összetettben
Emakumeen Euskal Bira
10. a
Holland Hills Classicban
2014
Energiewacht Tour összesített 1. helye
1. hely a 4. szakaszban
1. a
Plouet Grand Prix-ben
1.
a Tour of Belgium 2. szakaszában ( TTT ) .
2. a csoportversenyben, Holland országúti kerékpáros bajnokság
Nyissa meg a Wargordát
2. hely az
Open Worgorda TTT -n
9. hely az
Open Vorgorda RR -ben
9. hely a
Novilon EDR Cup- ban
2015
1. helyezett csoportverseny, Holland országúti kerékpáros bajnokság
Nyissa meg a Wargordát
1. hely az
Open Worgorda TTT -n
4. hely az
Open Vorgorda RR -ben
Giro Rosa
1. hely a 3. és 7. szakaszban
2. összesített
Holland Ladies Tour
1. a pontozásban
2. hely a
Sparkassen Giro -n
3. hely a
csapatversenyben ,
országúti kerékpáros világbajnokság
A Grand Prix összesített 3. helye Elsie Jacobs
Energiewacht Tour összesített 4. helye
1. hely a 2b szakaszban
4. a
Tour Drenthe -ben
5. időfutamban,
EPZ Omloop van Borsele
8. hely a
Le Tour de France La Course-ban
2016
1. hely összesített
Ladies Tour of Norvégiában
1. hely a 2. szakaszban
1. hely
Erondegemse Pijl
3. összesített
belga körút
1. helyezés az 1. szakaszban
3. hely
Gent–Wevelgemben
4. a
RideLondon Nagydíjon
5. az
Omloop van het Hagelandban
Energiewacht Tour összesített 6. helye
6. hely az
Omlop Het Niuvsbladban
7. hely
Omloop van de IJsseldelta
7.
Omloop van Borsele
2017
1. hely
csapatverseny ,
országúti világbajnokság
1. hely az
Omlop Het Niuvsbladban
3. a
Tour Drenthe -ben
4. időfutamban,
országúti kerékpáros Európa-bajnokságon
4. in
4.
Dwars dor Fladerenben
6. hely a
Gooik–Geraardsbergen–Gooik
7. hely az összesített
Healthy Aging Tour
7. összetett
Giro Rosa
1. hely a 8. szakaszban
2018
Norvégiai női turné
1. hely csapatversenyben
Összesítésben a 10. hely
1. az 1. szakaszban (
TTT )
Madrid Challenge a La Vuelta által
2. hely az
Amstel Gold Race -
2. a
Postnord UCI WWT Vårgårda WestSweden TTT-ben
Országúti kerékpáros világbajnokság
3. hely a
csapatversenyben
Egyéni versenyben 6. hely
9. hely a
csoportversenyben
3. időfutamban, Holland országúti kerékpáros bajnokság
3. hely összetettben
Thüringen Rundfahrt der Frauen
4. összetett
Giro Rosa
1. az 1. szakaszban (
TTT )
2019
Országúti kerékpáros világbajnokság
1. a vegyes csapat váltóban
Egyéni versenyben 8. hely
2. összetett
Madrid Challenge, la Vuelta
1. a pontozásban
3. időfutamban,
országúti Európa-bajnokság
3. hely a
Dwars door Vlaanderen for Women-ben
3. a
Postnord UCI WWT Vårgårda West Sweden TTT- ben
4. hely időmérő, Holland országúti kerékpáros bajnokság
4. összesített
Holland Ladies Tour
Hegyi besorolásban 1. hely
4. hely a
Le Tour de France La Course-ban
5. hely
Liège–Bastogne–Liège
6. összetett
Giro Rosa
9. a
Flandriai körútban
2021
1. összesített
Thüringen Ladies Tour
1. hely a 3. és 5. szakaszban
Giro Rosa
Hegyi besorolásban 1. hely
1. az 1. szakaszban ( TTT )
3. időfutamban, Holland országúti kerékpáros bajnokság
4. Gran Premio Ciudad de Eibarban
9. hely az összesített
Ladies Tour of Norvégiában
9.
Liège–Bastogne–Liège
9.
Brabantse Pijl
10. összetett
Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche
1. hely a 7. szakaszban
2022
1. összetett Tour de Suisse
1. hely az 1. és 4. szakaszban
1. a pontozásban
3. hely
Párizsban – Roubaix Femme
Cyclocross
2016–2017
1. Wurdenben
2. az
UEC Cyclocross Európa-bajnokságon
UCI World Cup Cyclocross
2. hely
Hogerheide -ben
Superprestige
2.
Gitenben
2. a
holland cyclocross bajnokságban
2. hely
Zilvermeercrossban
2. hely a Conternben
2017–2018
1. a
holland cyclocross bajnokságban
Soudal klasszikusok
1. hely
Waaslandcrossban
1. hely
Zilvermeercrossban
2. az
UEC Cyclocross Európa-bajnokságon
Superprestige
2.
Ruddervoortban
DVV
2. hely
Azencrossban
3. hely
az UCI Cyclocross Világbajnokságon
3. hely a
Vlaamse Druivencrossban
2018–2019
1. a
holland cyclocross bajnokságban
UCI World Cup Cyclocross
1. hely
Taborban
1. hely a
Citadelcrossban
1. hely
Hogerheide -ben
2.
Hösden-Zolderben
DVV
1. hely
Azencrossban
2. hely
Scheldecrossban
Cross
1. hely
Silvestercyclocrossban
2. hely a
Rouwmoer Grand Prix-ben
1. hely a
Vlaamse Druivencrossban
2. hely
az UCI Cyclocross Világbajnokságon
3. Wurdenben
2019–2020
UCI World Cup Cyclocross
1. hely a
Citadelcrossban
1. in
Hösden-Zolder
1. hely
Hogerheide -ben
2. hely a
Duinencrossban
DVV
1. hely Urban Crossban
2. a
Grand Prix-ben Sven Nies
1. hely a
Jaarmarktcrossban
2. hely a
Vlaamse Druivencrossban
3. hely
az UCI Cyclocross Világbajnokságon
3. a
holland cyclocross bajnokságban
2020–2021
1. az
UCI Cyclocross Világbajnokságon
1. összesített
UCI Cyclocross Világkupa
1. hely
Taborban
1. hely a
Citadelcrossban
1. Dendermonde-ban
2. hely a
Vestingcrossban
2. hely a
Vlaamse Druivencrossban
Superprestige összesített 1. hely
1. hely a
Jaarmarktcrossban
1. hely a
Vlaamse Aardbeiencrossban
1. in
Boma
1.
Havere
1. in
Hösden-Zolder
3. hely
Gietenben
3.
Ruddervoortban
3. hely
Noordzeecrossban
1. hely összetettben
X²O Badkamers Trophy
1. hely Urban Crossban
2. hely
Koppenbergcrossban
2. hely
Scheldecrossban
2. hely
Herenthalsban
2. a
Grand Prix-ben Sven Nies
2. hely a
Krawatencrossban
Ethias
1. hely
Polderscrossban
3. a Rapencrossban
3. hely
Leuvenben
3. hely
Eckloban
1. hely
Zilvermeercrossban
3. az
UEC Cyclocross Európa-bajnokságon
2021–2022
1. az
UEC Cyclocross Európa-bajnokságon
1. összesített
UCI World Cup Cyclocross
1. Fayetteville-ben
1. hely
Taborban
1. Besançonban
1. hely a
Citadelcrossban
1.
Dendermonde -ban
1. hely a
Vestingcrossban
2. Waterlooban
2. hely
Zonhovenben
2. Ryukfenben
2. hely
Hogerheide -ben
3. hely a
Vlaamse Druivencrossban
3. hely a
Duinencrossban
1. hely az összetettben
Superprestige
1. in
Giten
1. hely a
Jaarmarktcrossban
1. hely a
Vlaamse Aardbeiencrossban
1. in
Boma
1. in
Hösden-Zolder
1.
Havere
1. hely összetettben
X²O Badkamers Trophy
1. hely Urban Crossban
1. hely
Azencrossban
1. hely a
Grand Prix-ben Sven Nies
1. hely
Herenthalsban
1. hely
Flandriencrossban
1. hely a
Krawatencrossban
2. hely
Brüsszelben
1. hely
Waaslandcrossban
2. hely
az UCI Cyclocross Világbajnokságon
2. a
holland cyclocross bajnokságban
Jegyzetek
- ↑ Megjelent a Kerékpáros Hírek. A Team Sunweb megerősítette a 2019-es férfi és női névsort . cyclingnews.com (2018. november 23.). Letöltve: 2022. augusztus 28.
- ↑ Megjelent a Cyclingnews. A Trek-Segafredo Women kettőt ad hozzá a 2020-as névsorhoz . cyclingnews.com (2019. október 25.). Letöltve: 2022. augusztus 28.
- ↑ TREK - SEGAFREDO . archive.ph (2021. január 15.). Letöltve: 2022. augusztus 28.
- ↑ BALOISE TREK LIONS . web.archive.org (2021. január 15.). Letöltve: 2022. augusztus 28.
- ↑ Megjelent a Kerékpáros Hírek. Márkajelzések Liv-Planturral (angolul) . cyclingnews.com (2016. augusztus 8.). Letöltve: 2022. augusztus 28.
Irodalom
Linkek
A közösségi hálózatokon |
|
---|
Tematikus oldalak |
|
---|
Bibliográfiai katalógusokban |
|
---|