Orosz Draft bajnokság gyorsprogramban _ | |
---|---|
Ország | Oroszország |
Föderáció | Orosz Drafts Federation |
Alapított | 1992 |
Jelenlegi nyertes |
Alekszej Csizsov |
Legtöbb címmel |
Alekszandr Georgiev és Alekszej Csizsov – 4 |
Április 13-án a Jaroszlavl régióban (Tutajev város közelében ) lévő Lesznoje panzióbanrendezték meg a 2014 -es orosz nemzetközi draft bajnokságot a férfiak között a rapid programban .
A rapid program svájci rendszer szerint 9 fordulóban, a női bajnoksággal egyidőben zajlott . A jelenlegi bajnok Alekszej Csizsov nem vett részt a tornán.
A bajnokság eredményei alapján a gyors huzatban a csapatok helyezéseit határozták meg .
Főbíró, az összorosz kategória bírája: O. E. Kholin. Főtitkár, FMJD választottbíró: A. P. Melnikov
Hely | Résztvevő | Város | Rang | egy | 2 | 3 | négy | 5 | 6 | 7 | nyolc | 9 | Szemüveg | együttható Buchholz |
együttható Solkofa |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
egy | Alexander Shvartsman | Moszkva régió | nemzetközi nagymester |
6/1 | 4/2 | 17/2 | 7/2 | 5/2 | 3/1 | 8/1 | 2/1 | 12/2 | tizennégy | 76 | 88 | 147 |
2 | Ivan Trofimov | Szentpétervár | nagymester | 4/1 | 9/0 | 20/2 | 17/2 | 7/1 | 5/2 | 3/2 | 1/1 | 8/1 | 12 | 74 | 88 | 122 |
3 | Getmanszkij Sándor | Tula régió | nemzetközi nagymester |
5/0 | 15/2 | 11/2 | 14/2 | 10/2 | 1/1 | 2/0 | 12/2 | 4/1 | 12 | 74 | 88 | 118 |
négy | Nyikolaj Germogenov | Jakutia | az FMJD mestere | 2/1 | 1/0 | 18/2 | 13/1 | 14/2 | 6/2 | 12/1 | 8/2 | 3/1 | 12 | 72 | 86 | 118 |
5 | Nyikolaj Guljajev | Jakutia | nemzetközi mester |
3/2 | 11/2 | 9/1 | 12/2 | 1/0 | 2/0 | 7/2 | 16/1 | 15/2 | 12 | 71 | 116 | |
6 | Andrej Kalmakov | Tver régió | nemzetközi nagymester |
1/1 | 13/2 | 10/1 | 8/0 | 18/2 | 4/0 | 11/1 | 20/2 | 7/2 | tizenegy | 69 | 83 | 100 |
7 | Maxim Milshin | Tyumen régió | a sport mestere | 8/2 | 18/2 | 12/1 | 1/0 | 2/1 | 15/2 | 5/0 | 9/2 | 6/0 | tíz | 72 | 86 | 93 |
nyolc | Murodullo Amrillaev | Baskíria } | nemzetközi nagymester |
7/0 | 19/2 | 16/1 | 6/2 | 12/1 | 13/2 | 1/1 | 4/0 | 2/1 | tíz | 71 | 85 | 97 |
9 | Vlagyimir Milsin | Tyumen régió | nemzetközi nagymester |
13/1 | 2/2 | 5/1 | 10/1 | 15/1 | 12/0 | 14/2 | 7/0 | 21/2 | tíz | 67 | 79 | 87 |
tíz | Vjacseszlav Varlamov | Jakutia | a sport mestere | +/2 | 17/1 | 6/1 | 9/1 | 3/0 | 16/1 | 13/1 | 11/1 | 19/2 | tíz | 63 | 75 | 70 |
tizenegy | Aisen Andreev | Jakutia | a sport mestere | 15/2 | 5/0 | 3/0 | 21/2 | 13/0 | +/2 | 6/1 | 10/1 | 16/2 | tíz | 61 | 73 | 59 |
12 | Janis Safin | Baskíria | km | 20/2 | 14/2 | 7/1 | 5/0 | 8/1 | 9/2 | 4/1 | 3/0 | 1/0 | 9 | 75 | 89 | 82 |
13 | Alexander Verhovykh | Szentpétervár | a sport mestere | 9/1 | 6/0 | 19/2 | 4/1 | 11/2 | 8/0 | 10/1 | 15/1 | 17/1 | 9 | 67 | 79 | 82 |
tizennégy | Pavel Csirkov | Tver régió | a sport mestere | 16/2 | 12/0 | 21/2 | 3/0 | 4/0 | 19/2 | 9/0 | 18/1 | 22/2 | 9 | 57 | 69 | 44 |
tizenöt | Andrej Fedotov | Jakutia | km | 11/0 | 3/0 | +/2 | 16/2 | 9/1 | 7/0 | 18/2 | 13/1 | 5/0 | nyolc | 67 | 79 | 51 |
16 | Vaszilij Markin | Brjanszki régió | km | 14/0 | 20/1 | 8/1 | 15/0 | 21/2 | 10/1 | 17/2 | 5/1 | 11/0 | nyolc | 61 | 73 | 60 |
17 | Edward Sedov | Jaroszlavl régió | a sport mestere | 21/2 | 10/1 | 1/0 | 2/0 | 19/1 | 20/1 | 16/0 | +/2 | 13/1 | nyolc | 55 | 69 | 38 |
tizennyolc | Igor Pavlov | Krasznojarszk régió | a sport mestere | 19/1 | 7/0 | 4/0 | +/2 | 6/0 | 21/2 | 15/0 | 14/1 | 20/2 | nyolc | 54 | 66 | 34 |
19 | Szergej Minin | Tyumen régió | a sport mestere | 18/1 | 8/0 | 13/0 | 20/2 | 17/1 | 14/0 | +/2 | 21/1 | 10/0 | 7 | 53 | 63 | 31 |
húsz | Nyikolaj Bukin | Tver régió | km | 12/0 | 16/1 | 2/0 | 19/0 | +/2 | 17/1 | 21/2 | 6/0 | 18/0 | 6 | 54 | 66 | 22 |
21 | Szergej Katorgin | Jaroszlavl régió | km | 17/0 | +/2 | 14/0 | 11/0 | 16/0 | 18/0 | 20/0 | 19/1 | 9/0 | 3 | 56 | 66 | 7 |
* A kerek oszlopban az első számjegy az ellenfél számát jelenti, törten keresztül az eredményt: 2 pont - győzelem, 1 - döntetlen és 0 - vereség
* A 9 fordulós versenyhez páros számú résztvevő szükséges, a hiányzó páros résztvevőt + jelzi.
dámában | 2014|
---|---|
Nemzetközi dáma | |
Orosz dáma | |
Dáma | Európa Kupa |
török dáma | |
Országos Bajnokság nemzetközi drafton |
|
Országos Bajnokság orosz Draftban |
|
Brazil Nemzeti Draft Bajnokság | |
|