Orosz curlingbajnokság vegyes csapatok között 2007 | |
---|---|
Város | Moszkva |
dátum | 2007. szeptember 7-10 _ |
Győztes | ESHVSM "Moskvich"-2 ( Alexander Kirikov ) |
Döntős | Moszkva terület ( Tatiana Smirnova ) |
3. hely | SKA-2 (Szentpétervár) (Sztanyiszlav Szemjonov) [1] |
20062008 |
A 2007-es orosz curlingbajnokság vegyes csapatok között ( Russian Curling Championship in vegyes szakágban 2007 ) 2007. szeptember 7. és 10. között került megrendezésre Moszkvában [2] . A tornát ben rendezték meg alkalommal.
A tornán 16 csapat vett részt: Moszkvából (7 csapat), Szentpétervárról (5 csapat), Moszkvai régióból ( Dmitrov ) (1 csapat), Leningrádi körzetből (1 csapat), Kalinyingrádi körzetből (1 csapat), Cseljabinszki körzetből ( 1 csapat).
A bajnokság győztese megkapta a jogot, hogy orosz csapatként versenyezzen a 2007-es Európa-bajnokságon , amelyre 2007 szeptemberében Madridban ( Spanyolország ) került sor.
Az "EShVSM Moskvich-2" csapat ( kihagyás Alexander Kirikov ) lett Oroszország bajnoka, miután a döntőben megnyerte a "Moszkvai régió" csapatot (kihagyva Tatyana Smirnova ). A harmadik helyet az SKA-2 csapata szerezte meg (Szentpétervár; Sztanyiszlav Szemjonovot kihagyva) [1] .
A bajnokságot a 2007-es orosz vegyespáros bajnoksággal egy időben és ugyanazon az arénán rendezték meg .
A verseny két szakaszból áll. Az első, csoportkörben a csapatok 4, 4 csapatos csoportba osztva egy körben, körmérkőzéses rendszerben játszanak egymás között . A két legjobb csapat jut a második szakaszba, a rájátszásba , ahol az olimpiai rendszer szerint játszanak - negyeddöntők, elődöntők, mérkőzés a 3. helyért és a döntő.
Parancs [3] | Negyedik (kihagyás) | Harmadik | Második | Az első | Tartalék | |
---|---|---|---|---|---|---|
A csoport | ||||||
A1 | ESHVSM "Moskvich"-3 ( Moszkva ) [4] | Vadim Shkolnikov | ||||
A2 | Avogadro ( Moszkva ) | Jurij Morozov | ||||
A3 | SKA-1 ( Szentpétervár ) | Valerij Pechersky | ||||
A4 | Moszkva régió | Tatyana Smirnova | ||||
B csoport | ||||||
B1 | UNION ( Moszkva ) | N. Levitskaya [5] | ||||
B2 | ESHVSM "Moskvich"-1 ( Moszkva ) | Olga Zsarkova | ||||
B3 | Leningrádi régió | Maria Malashina | ||||
B4 | Lesgaftovets-1 ( Szentpétervár ) | Dmitrij Melnyikov | ||||
C csoport | ||||||
C1 | Team Moscow-2 ( Moszkva ) | ? Kornyejev | ||||
C2 | SKA-3 ( Szentpétervár ) | Sztanyiszlav Szemjonov | ||||
C3 | ESHVSM "Moskvich"-2 ( Moszkva ) | Alekszandr Kirikov | ||||
C4 | SKA ( Kaliningrádi terület ) | Szergej Belanov | ||||
D csoport | ||||||
D1 | Lesgaftovets-2 ( Szentpétervár ) | Sándor Orlov | ||||
D2 | SKA-2 ( Szentpétervár ) | Valentin Demenkov | ||||
D3 | Team Moscow-1 ( Moszkva ) | Artyom Bolduzev | ||||
D4 | Cseljabinszk régió | ? Bruskov |
A csoport
Csapat | A1 | A2 | A3 | A4 | NÁL NÉL | P | Hely | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A1 | ESHVSM "Moskvich" -3 | * | 9:4 | 6:5 | 7:6 | 3 | 0 | egy |
A2 | Avogadro | 4:9 | * | 5:8 | 4:7 | 0 | 3 | négy |
A3 | SKA-1 | 5:6 | 8:5 | * | 4:8 | egy | 2 | 3 |
A4 | Moszkva régió | 6:7 | 7:4 | 8:4 | * | 2 | egy | 2 |
B csoport
Csapat | B1 | B2 | B3 | B4 | NÁL NÉL | P | Hely | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
B1 | UNIÓ | * | 8:6 | 8:1 | 6:8 | 2 | egy | 2 |
B2 | ESHVSM "Moskvich" -1 | 6:8 | * | 6:7 | 12:8 | egy | 2 | négy |
B3 | Leningrádi régió | 1:8 | 7:6 | * | 7:9 | egy | 2 | 3 |
B4 | Lesgaftovets-1 | 8:6 | 8:12 | 9:7 | * | 2 | egy | egy |
C csoport
Csapat | C1 | C2 | C3 | C4 | NÁL NÉL | P | Hely | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C1 | Team Moszkva-2 | * | 4:9 | 7:8 | 10:8 | egy | 2 | 3 |
C2 | SKA-3 | 9:4 | * | 10:5 | 12:2 | 3 | 0 | egy |
C3 | ESHVSM "Moskvich" -2 | 8:7 | 5:10 | * | 9:1 | 2 | egy | 2 |
C4 | SKA (Kalinyingrád) | 8:10 | 2:12 | 1:9 | * | 0 | 3 | négy |
D csoport
Csapat | D1 | D2 | D3 | D4 | NÁL NÉL | P | Hely | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Lesgaftovets-2 | * | 5:7 | 8:9 | 4:7 | 0 | 3 | négy |
D2 | SKA-2 | 7:5 | * | 2:13 | 9:5 | 2 | egy | 2 |
D3 | Team Moszkva-1 | 9:8 | 13:2 | * | 15:5 | 3 | 0 | egy |
D4 | Cseljabinszk régió | 7:4 | 5:9 | 5:15 | * | egy | 2 | 3 |
Negyeddöntők | Elődöntők | A végső | ||||||||||||||||||||||||||||||||
A-1 | ESHVSM "Moskvich" -3 | 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
D-2 | SKA-2 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
SKA-2 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Moszkva régió | nyolc | |||||||||||||||||||||||||||||||||
B-1 | Lesgaftovets-1 | négy | ||||||||||||||||||||||||||||||||
A-2 | Moszkva régió | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Moszkva régió | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
ESHVSM "Moskvich" -2 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
C-1 | SKA-3 | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
B-2 | UNIÓ | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
SKA-3 | négy | |||||||||||||||||||||||||||||||||
ESHVSM "Moskvich" -2 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
D-1 | Team Moszkva-1 | négy | Mérkőzés a 3. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||||
C-2 | ESHVSM "Moskvich" -2 | tíz | ||||||||||||||||||||||||||||||||
SKA-2 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
SKA-3 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
M | Csapat | És | NÁL NÉL | P |
---|---|---|---|---|
ESHVSM "Moskvich"-2 (Moszkva) | 6 | 5 | egy | |
Moszkva régió | 6 | négy | 2 | |
SKA-3 (Szentpétervár) | 6 | 5 | egy | |
négy | SKA-2 (Szentpétervár) | 6 | 2 | négy |
5 | ESHVSM "Moskvich"-3 (Moszkva) | négy | 3 | egy |
5 | Lesgaftovets-1 (Szentpétervár) | négy | 2 | 2 |
5 | UNION (Moszkva) | négy | 2 | 2 |
5 | Team Moszkva-1 | négy | 3 | egy |
9 | SKA-1 (Szentpétervár) | 3 | egy | 2 |
9 | Leningrádi régió | 3 | egy | 2 |
9 | Team Moszkva-2 | 3 | egy | 2 |
9 | Cseljabinszk régió | 3 | egy | 2 |
13 | Avogadro (Moszkva) | 3 | 0 | 3 |
13 | ESHVSM "Moskvich"-1 (Moszkva) | 3 | egy | 2 |
13 | SKA (Kalinyingrádi régió) | 3 | 0 | 3 |
13 | Lesgaftovets-2 (Szentpétervár) | 3 | 0 | 3 |
A negyeddöntőt vesztes csapatok az 5. helyen állnak. A rájátszásba nem jutott csapatok a csoportban elfoglalt helyük szerint kerülnek rangsorolásra (a 3. helyezést elérők a végső 9. helyre, a 4. helyezést elérők az utolsó 13. helyre).
Orosz curlingbajnokság vegyes csapatok között (vegyes) | |
---|---|