A 12. uszonyos úszó világbajnokságot a kínai Sanghaj városában rendezték 2004. október 24. és 31. között . =
Fegyelem | Arany | Ezüst | Bronz | |||
---|---|---|---|---|---|---|
50 m-es merülés | Jevgenyij Szkorzsenko Oroszország |
14.18WR _ | Michael Popadopoulas Görögország |
14.66 | Lee Yi Kína |
14.81 |
50 m uszonyban | Jevgenyij Szkorzsenko Oroszország |
15.68WR _ | Yuan Haifeng Kína |
16.21 | Alekszandr Karmanov Oroszország |
16.58 |
100 m uszonyban | Yuan Haifeng Kína |
35.71 | Andrej Burakov Oroszország |
35.90 | Alekszandr Panyutin Oroszország |
36,85 |
200 m uszonyban | Nikolay Reznikov Oroszország |
01:23.21 WR | Pavel Kabanov Oroszország |
1:24.27 | Enrico Schulz Németország |
01:24.73 |
400 m uszonyban | Yuhos Gergely Magyarország |
03:03.52 | Nikolay Reznikov Oroszország |
03:03.61 | Ioanis Tsurunakis Görögország |
03:03.94 |
800 m uszonyban | Yuhos Gergely Magyarország |
06:25.61 WR | Nikolay Reznikov Oroszország |
06:25.84 | Peter Winkler Magyarország |
06:27.13 |
1500 m uszonyban | Nikolay Reznikov Oroszország |
12:29.59 WR | Peter Winkler Magyarország |
12:34.23 | Stefano Figini Olaszország |
12:38.42 |
100 m-es búvárkodás | Jevgenyij Szkorzsenko Oroszország |
32.40 | Li Yu Kína |
33.96 | Igor Soroka Ukrajna |
34.32 |
400 m-es búvárkodás | Igor Saprykin Oroszország |
2:47.41 | Szergej Cherevko Oroszország |
2:49.35 | Chen Bin Kína |
2:49,76 |
800 m-es búvárkodás | Szergej Cherevko Oroszország |
5:53.49 WR | Igor Saprykin Oroszország |
5:54,79 | Chen Bin Kína |
6:01.51 |
Váltó 4x100 m uszonyban | Andrej Burakov Szergej Akhapov Alekszandr Panyutin Jevgenyij Szkorzsenko Oroszország |
2:24.42 WR | Li Yi Miao Ji Chen Bin Yuan Haifeng Kína |
2:26.48 | Victor Panev Dmitrij Sidorenko Dmitrij Artemcsuk Igor Soroka Ukrajna |
2:29,34 |
Váltó 4x200 m uszonyban | Pavel Kabanov Sergey Baev Mihail Cherevko Nikolai Reznikov Oroszország |
5:36.96 WR | Andrea Nava Lorenzo Minisola Ricardo Galli Stefano Figini Olaszország |
5:39.27 | Ioannis Tsurunakis Athanasios Gougos Michael Papadopoulos Dimitrios Thomasis Görögország |
5:45,77 |
Fegyelem | Arany | Ezüst | Bronz | |||
---|---|---|---|---|---|---|
50 m uszonyban | Yang Yuzhong Kína |
17.77 | Svetlana Dedyukh Oroszország |
18.59 73 ER | Anastasia Glukhikh Oroszország |
18.60 |
100 m uszonyban | Zhu Baozheng Kína |
39,73 WR | Liu Qi Kína |
40,77 | Svetlana Dedyukh Oroszország |
40.94 |
200 m uszonyban | Liu Qi Kína |
1:32.24 | Vasilisa Kravchuk Oroszország |
1:33.09 ER | Zhong Zhexia Kína |
1:34.01 |
400 m uszonyban | Chen Xiaoping Kína |
3:17.78 WR | Ekaterina Politko Oroszország |
3:21.08 ER | Olga Shlyakhovskaya Ukrajna |
3:24.41 |
800 m uszonyban | Chen Xiaoping Kína |
6:57.82 WR | Ekaterina Politko Oroszország |
07:01.22 ER | Olga Shlyakhovskaya Ukrajna |
7:02.00 |
1500 m uszonyban | Dong Jie Kína |
13:32.20 | Huang Jinjin Kína |
13:41.61 | Dorothy Oksay Magyarország |
13:57.07 |
50 m-es merülés | Zhu Baozheng Kína |
16.06 WR | Bae Seohyun Koreai Köztársaság |
17.37 | Galia Sattarova Észtország |
16.85 |
100 m-es búvárkodás | Ji Baozeng Kína |
35,21 WR | Bae Seohyun Koreai Köztársaság |
37,77 | Anastasia Glukhikh Oroszország |
37.91 |
400 m-es búvárkodás | Ji Baozeng Kína |
3:00.01 WR | Bae Seohyun Koreai Köztársaság |
03:04.22 | Valentina Artemjeva Oroszország |
03:07.03 |
800 m-es búvárkodás | Huang Jinjin Kína |
6:32,99 | Chen Ziuyang Kína |
6:38.58 | Olga Taldonova Oroszország |
6:46.40 |
Váltó 4x100 m | Vasilisa Kravchuk Anastasia Glukhikh Valentina Artemjeva Svetlana Dedyukh Oroszország |
2:44.02 WR | Zhu Baozheng Wang Yang Yan Yuzhong Liu Qi Kína |
2:44,51 | Bae Seohyun Yong Ah Ram Kim Hyun Jin Hong Hyo Soon Koreai Köztársaság |
2:52,72 |
Váltó 4x200 m | Wu Xiaohui Li Shaozhen Chen Chao Liu Qi Kína |
06:13.52 WR | Valentina Artemyeva Ekaterina Politko Svetlana Sorokina Vasilisa Kravchuk Oroszország |
6:13.53 ER | Bae Seohyun Hong Hyu Sun Soon Hee Kyung Yong Ah Ram Koreai Köztársaság |
6:24,73 |
Uszonyosúszó világbajnokság | |
---|---|