Orosz Major League Rugby Championship 2019 Rögbi Major League bajnokság | |||
---|---|---|---|
A rögbi típusa | rögbi 15 | ||
Formátum | kétfordulós csoportverseny rájátszással | ||
fogadó városok | tíz | ||
A versenyek időpontjai | 2019. május 26 - október 6 | ||
Résztvevők száma | 16 | ||
Legjobb helyek | |||
Bajnok | CSKA (1. alkalommal) | ||
Második helyen | Jeniszej-STM-2 | ||
Harmadik hely | Nyíl | ||
Kilépés ide | Premier League | ||
← 2018 2020/21 → |
A Major League Rugby Championship 2019 a második félprofi divízió bajnoksága az orosz rögbibajnokság -15 szerkezetében. A tornát 2019. május 26. és október 6. között rendezték meg . A CSKA klub először lett bajnok .
"Dél" osztály | "Közép" osztály | "Volga" hadosztály | "Szibéria" osztály | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Klub | Város | Klub | Város | Klub | Város | Klub | Város |
Kuban-2 | Krasznodar | Narva Zastava | Szentpétervár | Energia | Kazan | Nyolcvanas évek | Krasznojarszk |
Rostov-DSTU | Rostov-on-Don | Dupla mozdony | Penza | Vörös város | Joskar-Ola | Jeniszej-STM-2 | Krasznojarszk |
CSZKA | Moszkva | Strela-Agro | Kazan | Lovag | permi | Szibéria | Krasznojarszk |
Torpedó | Moszkva | LTA | Szentpétervár | Ült. Samara régió | Lepedék | Vörös Yar-2 | Krasznojarszk |
A csoportos játékokat május 26-tól augusztus 4-ig tartották.
Csapat | És | NÁL NÉL | H | P | RIO | BA | BZ | O |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CSZKA | 6 | 5 | 0 | egy | 224-52 | négy | egy | 25 |
Kuban-2 | 6 | 5 | 0 | egy | 187-82 | négy | 0 | 24 |
Rostov-DSTU | 6 | 2 | 0 | négy | 103-167 | egy | egy | tíz |
Torpedó | 6 | 0 | 0 | 6 | 49-262 | 0 | egy | egy |
Csapat | És | NÁL NÉL | H | P | RIO | BA | BZ | O |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Strela-Agro | 6 | 6 | 0 | 0 | 471-47 | 6 | 0 | harminc |
Dupla mozdony | 6 | négy | 0 | 2 | 222-142 | négy | 0 | húsz |
Narva Zastava | 6 | egy | 0 | 5 | 80-289 | egy | 0 | 5 |
LTA | 6 | egy | 0 | 5 | 73-368 | egy | 0 | 5 |
Csapat | És | NÁL NÉL | H | P | RIO | BA | BZ | O |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lovag | 6 | négy | 0 | 2 | 167-78 | 3 | 0 | 19 |
Ült. Samara régió | 6 | négy | 0 | 2 | 233-106 | egy | egy | tizennyolc |
Energia | 6 | 3 | 0 | 3 | 158-144 | 2 | 2 | 16 |
Vörös város | 6 | egy | 0 | 5 | 67-297 | 0 | 0 | négy |
Csapat | És | NÁL NÉL | H | P | RIO | BA | BZ | O |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jeniszej-STM-2 | 6 | 6 | 0 | 0 | 351-37 | 6 | 0 | harminc |
Vörös Yar-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 141-177 | egy | egy | tizennégy |
Szibéria | 6 | 2 | 0 | négy | 87-228 | 0 | 0 | nyolc |
Nyolcvanas évek | 6 | egy | 0 | 5 | 92-229 | 0 | 2 | 6 |
A rájátszást augusztus 25. és október 6. között rendezték.
Negyeddöntők | Elődöntők | A végső | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Vörös Yar-2 | 33 | 35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Lovag | tíz | 12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Vörös Yar-2 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
CSZKA | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
CSZKA | 43 | 33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Dupla mozdony | tizenöt | tíz | ||||||||||||||||||||||||||||||||
CSZKA | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Jeniszej-STM-2 | tíz | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Strela-Agro | 55 | 44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Kuban-2 | 22 | 13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Strela-Agro | 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Jeniszej-STM-2 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Jeniszej-STM-2 | harminc | — | Mérkőzés a 3. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||||
Ült. Samara régió | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Strela-Agro | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Vörös Yar-2 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||