Orosz Judo Bajnokság 2016 | |
---|---|
fogadó város | Habarovszk |
érmeket | 14 szett |
Nyítás | 2016. szeptember 8 |
bezárás | 2016. szeptember 11 |
dátum | 2016 |
stádium | |
Krasznojarszk 2015Nalchik 2017 |
A 2016-os orosz dzsúdóbajnokságot szeptember 8. és 11. között rendezték meg Habarovszkban .
Kategória | Arany | Ezüst | Bronz |
---|---|---|---|
Légysúly (60 kg-ig) |
Savva Karakizidi Krasznodar Terület |
Sakhavat Gadzhiev Sverdlovsk régió |
Islam Yashuev Csecsenföld , Szamarai régió |
Pehelysúly (66 kg-ig) |
Akbar Beisagurov Szentpétervár , Ingusföld |
Abdula Abdulzhalilov Dagesztán , Perm Terület |
Islam Khametov Samara régió , Udmurtia Paylak Galoyan |
Könnyű súly (73 kg-ig) |
Felix Galuaev Moszkva régió , Észak-Oszétia |
Lasha Lomidze Voronyezsi régió |
Leo Vogel Krasznojarszk Terület |
Súlyos súly (81 kg-ig) |
Sztanyiszlav Szemjonov Észak-Oszétia |
Aslan Lappinagov Moszkva régió , Észak-Oszétia |
Denis Kalinin Moszkva |
Közepes súly (max. 90 kg) |
David Oganisyan Krasznodar Terület |
Grigorij Szulemin Tyumen régió |
Stanislav Retinsky Krasznodari terület |
Könnyű nehézsúly (100 kg-ig) |
Ibragimov Maksud Saratov régióban |
Khaibula Magomedov Dagesztán |
Ruszlan Kiszeljov Moszkva |
Nehéz súly (100 kg felett) |
Alekszandr Mihailin Moszkva |
Maxim Shiryaev Moszkva |
Musa Tumenov Tyumen régió |
Kategória | Arany | Ezüst | Bronz |
---|---|---|---|
Légysúly (48 kg-ig) |
Anastasia Pavlenko Samara régióban |
Kristina Rumyantseva Samara régió , Moszkva régió |
Sabina Gilyazova cseljabinszki régió |
Pehelysúly (52 kg-ig) |
Galiya Sagitova Szentpétervár |
Alesya Kuznetsova Irkutszk régió |
Natalia Pavlova Szentpétervár |
Könnyű súly (57 kg-ig) |
Daria Mezhetskaya Samara régió |
Natalya Golomidova Moszkva régió , Szverdlovszki régió |
Burjacsenko Ilona Szentpétervár |
Súlyos súly (63 kg-ig) |
Olga Kryukova Samara régióban |
Diana Dzhigaros Volgograd régió |
Paris Surakatova Szentpétervár |
Közepes súly (max. 70 kg) |
Alena Prokopenko Szentpétervár , Habarovszk Terület |
Jekaterina Tokareva Moszkva |
Yana Dibrina Tyumen régió |
Kisnehézsúly (78 kg-ig) |
Anastasia Dmitrieva Moszkva |
Vera Moskalyuk KhMAO |
Alexandra Babintseva Moszkva |
Nehéz súly (78 kg felett) |
Anaid Mkhitaryan KhMAO |
Pelageya Lapshina KhMAO |
Maria Shekerova Tatár Daria Karpova |